Drukarnia Gliwice

Dodano: 12 lat temu
Zakady Poligraficzne GREG - największy zakład poligraficzny na śląsku. Druk offowy, druk rolowy, druk arkuszowy, ulotki, plakaty!

Firma GREG działa na polskim rynku poligraficznym od 1992 roku.

Posiadamy dwa zakłady offowe: rolowy i arkuszowy.

Pierwszy z nich zajmuje się produkcją formularzy, papieru i składanki komputerowej z nadrukiem wykonywanym na maszynach rolowych firmy Müller-Martini, druków businesowych, bloczków na papierach samokopiujących oraz wszelkiego rodzaju druków akcydensowych. Zakład zabezpiecza potrzeby instytucji finansowych, banków, towarzystw ubezpieczeniowych, urzędów, agencji wydawniczych i reklamowych oraz zakładów przemysłowych.

Drugi, oddany w ciągu ostatnich lat nowy zakład zajmuje się produkcją arkuszową, wykonuje techniką wielobarwnego offu książki, broszury, akcydensy, foldery, plakaty, ulotki, etykiety, czasopisma i gazetki handlowe itp. Zakład wyposażony jest w nowoczesne maszyny offowe arkuszowe jedno-, dwu- i pięciokolorowe firm Roland i Heidelberg, drukujące w maksymalnym formacie B1.

Ponadto zakład wyposażony jest w maszyny i linie introligatorskie przeznaczone do wykonywania opraw broszurowych oraz w nowoczesne studio dtp i przygotowalnie offową opartą na systemie CTP.
Firma zatrudnia ok. 80 stałych pracowników i należy do czołówki największych zakładów poligraficznych na Śląsku.


Zakłady Poligraficzne GREG
ul. Poezji 19
44-100 Gliwice

tel. (32) 234-08-36, (32) 234-08-43
fax. (32) 234-27-82
mail biuro@greg.com.pl
www.greg.com.pl

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie