EXTEND Sp. z o.o. - Zarządzanie nieruchomościami Gliwice

Dodano: 12 lat temu
Administracja Domów Mieszkalnych "EXTEND" sp. z o.o. zajmuje się zarządzaniem i obsługą nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Oferujemy usługi dotyczące zarządzania częścią wspólną Państwa nieruchomości. Wnosimy nową jakość w obsłudze nieruchomości, a naszą pracę wykonujemy profesjonalnie.

Współpracujemy z firmami zapewniającymi całodobową opiekę nad wspólnotą mieszkaniową (awarie wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, elektryczne, itp.) oraz z firmami utrzymującymi porządek na posesji i terenach przyległych. Ponadto korzystamy z usług doświadczonych inspektorów budowlanych i konserwatorów posiadających odpowiednie uprawnienia mających pieczę nad stanem technicznym budynków i instalacji.

Podobne wpisy

Komentarze

Dodano: 8 lat temu
Nareszcie rzetelny i profesjonalny Zarządca. Dba o naszą nieruchomość, remonty nadzoruje bardzo starannie, a do tego zadbał o premię z BGK, przez co mamy znacznie mniejszy kredyt. W 100 % polecam tego Zarządcę.
Dodano: 8 lat temu
Nareszcie ktoś dba o mój dom. Zarządca który wysłucha, doradzi i rzeczywiście coś zrobi. Wiedza jak pomóc w finansowaniu remontów. Polecam.

Kategorie