helpcom.pl

Dodano: 12 lat temu
HELPCOM - USŁUGI INFORMATYCZNE KNURÓW-GLIWICE-ZABRZE

ROZWIĄZANIA IT, SERWIS, SPRZĘT, OPROGRAMOWANIE, NAKLEJKI, ETYKIETY,DRUK USŁUGOWY, SKANERY, DRUKARKI, SERWERY,WIRTUALIZACJA,BACKUP, REJESTRATORY CZASU PRACY i wiele innych...

Wspieramy klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych, od małych i średnich przedsiębiorstw po instytucje samorządowe i związkowe.
Współpracujemy z wieloma dużymi partnerami z branży tele-informatycznej jak IBM i DELL

Podobne wpisy

Komentarze

Dodano: 11 lat temu
Rewelacja panowie z help com support stworzyli dla mojej małej firmy tunel vpn umożliwiając mi dostęp do zasobów z dowolnego miejsca na świecie, jest pełno firm tego typu ale tylko oni podjeli się tego tematu za rozsądne pieniązki, wszystkie pomoce it innych firm kończą się na instalacji oprogramowania... POLECAM JESZCZE RAZ HELP COM S
Dodano: 10 lat temu
Odradzam wszystkim usługi tej pseudo firmy. Pracownicy tej 'firmy' a raczej ich dwóch Panów to ludzie nie znający się kompletnie na rzeczy. To co wypisują na swojej stronie internetowej to istna bujda.
Dodano: 10 lat temu
Nie polecam usług tej 'firmy'Polecam sprawdzić rzetelność owej firmy jak i Pana 'właściciela'Kolejny pseudo przedsiebiorca.
Dodano: 8 lat temu
Mieszane uczucia. Niezdecydowanie w działaniach. Opinia ta ma uzasadnienie do jednej konkretnej usługi. Jeden plus to w miarę szybkie podjęcie zgłoszenia, na tym poprzestało.
Dodano: 7 lat temu
Polecam do serwisu komputera na więcej brak odpowiednich kompetencji.
Dodano: 7 lat temu
Nie polecam. Bardzo znikome doświadczenie. W tych czasach samo instalowanie Windows nie wystarczy.
Dodano: 5 lat temu
Usługa wykonana stosunkowo tanio jednak nierzetelnie. Nie reagują na zgłoszenia reklamacyjne. Raczej nie polecam.

Kategorie